MurawaPLUS Piotr Janusz                              piotrjanusz@poczta.onet.pl +48 661 296 796

NAWOZY OTOCZKOWANE:

SZKÓŁKARSTWO:

Otoczkowane nawozy Basacote® przeznaczone są do sporządzania substratów dla upraw prowadzonych w doniczkach, kontenerach i innych pojemnikach. Ponadto zalecane są do startowego nawożenia drzewek i krzewów podczas sadzenia. Nawozy Basacote® zaopatrzone są w nowoczesną, ulepszoną otoczkę z wosków elastycznych zapewniającą kontrolowane uwalnianie zawartych w granuli składników.

Obecnie oferujemy pięć produktów z tej grup

UPRAWY POLOWE:

Nawozy przeznaczone do nawożenia roślin ogrodniczych, zwłaszcza truskawek, warzyw gruntowych, gruntowych upraw pod osłonami, drzew owocowych w sadach, szkółkach, roślin jagodowych i ozdobnych, wygodne w nawożeniu ogrodów, parków i terenów rekreacji.

REKOMENDOWANE:

Toechnologia firmy COMPO to rozwiązania najwyższej jakości.

NAWOZY NASIONA

ZIELEŃ PROFESJONALNA

nasiona traw: Barenbrug, Trawnik Polski.

Barenbrug jest światowym liderem w dziedzinie uszlachetniania traw przeznaczonych na pola golfowe. Przy tworzeniu odmian i mieszanek traw współpracuje z architektami pól golfowych i osobami zawodowo zajmującymi się utrzymaniem trawnika tj. greenkeeperami. Współpraca z organizacjami branżowymi (FEGGA, EICGA, Elmwood College) i z czołowymi polami golfowymi (St. Andrews i Pebble Beach) gwarantuje rozwój nowych produktów ukierunkowany na potrzeby rynku. Firma Barenbrug oferuje duży wybór gatunków, odmian i mieszanek traw przeznaczonych na pola golfowe. Istnieje również możliwość
przygotowania mieszanki na specjalne życzenie klienta.

nawozy profesjonalne: MIVENA, COMPO, Intermag.

Granuform SRF to linia nawozów o spowolnionym działaniu 2-3 miesiące, dostosowanych do aktualnych potrzeb murawy w trakcie sezonu. Granulacja wynosi 1-2 mm, dzięki czemu nawóz może być stosowany na polach golfowych na green oraz na nisko koszonych trawnikach przydomowych.

Granucote CRF to linia nawozów o kontrolowanym działaniu (CRF otoczkowane) okres działania 3 do 6  miesięcy, granulacja standard, obejmująca produkty dostosowane do potrzeb trawnika podczas sezonu.

Granusports SRF to nawozy o spowolnionym działaniu, specjalnie opracowane dla potrzeb obiektów sportowych. 25% azotu występuje w postaci mocznika metylenowego, którego główną zaletą jest równomierne uwalnianie przez okres do 3 miesiące.

Granupermanent CRF to nawózy o kontrolowanym sposobie uwalniania azotu. Standardowa granulacja (2-4 mm) sprawia że nawóz przeznaczony jest na trawniki przydomowe i boiska sportowe koszone powyżej 12 mm.

akcesioria i wyposażenie:

SILVIT - DZIAŁANIE NA ROŚLINY:
Redukcja stresu biotycznego
Ogranicza fizyczną penetrację tkanek przez szkodniki
Ściany komórkowe stają się bardziej odporne na enzymy produkowane przez patogeny (działanie fungistatyczne)

Redukcja stresu abiotycznego
Podwyższa tolerancję roślin na niskie temperatury
Redukuje transpirację w okresie suszy
Intensyfikuje fotosyntezę w warunkach słabego światła
Ogranicza wpływ wysokiego zasolenia gleby na wzrost roślin
Ogranicza wpływ niedoboru P poprzez regulowanie jego pobierania Eliminuje toksyczne działanie Al na wzrost korzenia

GROW ON:
NAJSZYBCIEJ POBIERANA PRZEZ ROŚLINY FORMA FOSFORU STYMULACJA WZROSTU ORGANÓW PLONOTWÓRCZYCH I KORZENI ZWIĘKSZENIE TOLERANCJA ROŚLIN NA CHŁODY

OPTYPLUS:
STYMULACJA NATURALNEJ ODPORNOŚCI ROŚLIN NA NIEKTÓRE CHOROBY GRZYBOWE ORAZ DOSTARCZANIE SKŁADNIKÓW POKARMOWYCH

DORADZTWO USŁUGI:

  1. Opinie, analizy – na istniejących oraz budowanych lub modernizowanych obiektach w formie pisemnego raportu, dotyczące oceny jakości murawy i jej parametrów użytkowych.
  2. Ocena parametrów gleby – analiza składu granulometrycznego, właściwości gleby jej parametrów użytkowych oraz klasyfikacja.
  3. Konsultacje odnośnie budowy – doradztwo w dziedzinie budowy nawierzchni sportowych, dobór materiałów i technologii wykonania.
  4. Doradztwo agrotechniczne – opinie i zalecenia dotyczące napraw bieżących lub też kompleksowej regeneracji nawierzchni sportowych, (dobór mieszanek traw, plany nawożenia i ochrony) wg indywidualnych potrzeb klienta.
  5. Całoroczne plany pielęgnacyjne – obejmują plany nawożenia, zabiegi agrotechniczne, dobór maszyn i urządzeń wymaganych do prawidłowego funkcjonowania obiektu.
  6. Ochrona roślin - konsultacje w dziedzinie ochrony roślin z zastosowaniem preparatów biostymulujących.
  7. Systemy nawodnienia – ocena sprawności, kalibrowanie.
Strona stworzona za pomocą Kreatora WWW. Copyright nazwa.pl